Karasu Evleri Butik Sitelerde Her Mevsim Yaşam Ekşioğlu Longoz

Karasu Satılık Yazlık Daire Emlak Ve İnşaat -1

Birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürmenin yollarını arıyor ve bunun için kendinize uygun bir yatırım aracı arıyorsanız karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri bunun için en uygun yatırım araçlarından biri. Sakarya’nın Karasu ilçesi Son yıllarda yazlık yaşamın ve yatırımların En hızlı arttığı bölgelerden biri. Emlak konut sektöründe oldukça büyük ilerlemeler kaydeden ve bunun yanısıra karasu satılık daire leri ve satılık karasu evleri ile yatırımcıların gözbebeği konumuna gelen Karasu Her yeni gün yeni yatırımcılara hizmet etmeye devam ediyor. Özellikle yakın konumundan dolayı İstanbul’dan yatırımcı ve tatilci çeken Karasu Ülke genelinden yatırımcılara hizmet ediyor.

Karasu-Evleri-Butik-Sitelerde-Her-Mevsim-Yaşam-Ekşioğlu-Longoz-1

Bölgenin hızla artan değeri karşısında kayıtsız kalamayan konut yatırımcıları ellerindeki birikimlerini karasuda satılık yazlık larından ve karasu evlerinden yana kullanıp birikimleriyle daire yazlıkların peşinatlarını ödeyip geri kalan kısmı banka yoluyla veya elden senetle ödeyerek kendi konutlarına sahip olmaktadırlar. Özellikle ekşioğlu inşaat Karasu’da imzasını attı onlarca farklı projeyle, site içi havuzlu konutlarla, site dışı binalarla, ödeme koşullarıyla, kampanyalarıyla, sosyal medya ortamında sıkça rastladığımız reklamlarıyla, emlak ilanlarıyla ve hizmetleriyle yatırımcıların en çok talep gösterdikleri firmaların başını çekmektedir. Ekşioğlu inşaat günümüze yurt çapında tanınan bir firma haline gelmiştir. Bunda en büyük etkiyi firmanın birbirinden farklı konut projelerini pazarlamak amacıyla kullandığı kampanya ve reklamlar ve bunun yanısıra firmanın vermiş olduğu profesyonel hizmet etkilemiştir. Ekşioğlu karasu inşaat hakkında günümüzde onlarca farklı konut ilanı, TV reklamları görmekteyiz. Günümüzde milyonlarca kişi hizmet veren internet platformunda da adından sıkça söz ettirenp Google üzerinden projelerinin konumlarına ve görsellerini ulaşma imkanı veren Ekşioğlu inşaatın şuan site üzerinde on farklı konut projesi yer almaktadır.

Karasu-Evleri-Butik-Sitelerde-Her-Mevsim-Yaşam-Ekşioğlu-Longoz-2

Tamamı bitmiş durumda olan ve Karasu’nun farklı mevki ve mahallelerinde konumlanan hemen teslim bu konut projelerinin yanında Ekşioğlu inşaatın karasu kocaali mevkii nde şuan yükselttiği melis evleri projesinde yer almaktadır. Her projesi birbirinden farklı özelliklere ve güzelliklere sahip olan ekşioğlu inşaat projelerinin hem dış görünüşleri hem de iç cephe kullanım alanları oldukça güzel olup yatırımcıları cezbetmektedir. Firmanın sunmuş olduğu ucuz ve uygun piyasa fiyatları ve bunun yanısıra konutları ödeme de sağladığı avantajlar da Ekşioğlu inşaatın tercih edilebilirliğini katbe kat artırmıştır. Karasu’da pek çok yatırımın öncüsü olan ve bunun yanısıra yaptığı kampanyalarla yatırımcılarına faizsiz konut sahibi olma fırsatını veren Ekşioğlu inşaatın şuan kısa süreliğine düzenlemiş olduğu bir ödeme kampanyası bulunmaktadır. Firma birkaç ay öncesine kadar projelerini Banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapıp ve bunun yanısıra elden 24 ay sıfır faiz senet seçeneği ile yatırımcılara sunmaktaydı. Ancak son günlerde yatırımcılardan gelen yoğun talep üzerine Ekşioğlu inşaat projelerinde ki 24 ay senetli satışını bugün tam 40 ay üzerinden gerçekleştirmekte. Ekşioğlucity Projesi hariç tüm projelerini şu gün elden tam 40 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile yatırımcılara sundu.

Karasu-Evleri-Butik-Sitelerde-Her-Mevsim-Yaşam-Ekşioğlu-Longoz-3

Yatırımcılar için büyük bir fırsat niteliğinde olan ve faizsiz konut sahibi olmanın şansını sunan Ekşioğlu inşaatın bu kısa süreli kampanyasından faydalanıp birikimlerinizi bir an önce karlı bir yatırıma dönüştürmek için hafta sonları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılarak bölgeye gelip Ekşioğlu satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. Günümüz koşullarında sadece Karasu’da değil ülkemizin pekçok yerinde görmenin pek mümkün olmadığı 40 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile Karasu’da eşi benzeri görülmemiş Bir kampanyaya imza atıp şuan yatırımcıların akınına uğramaktadır. Ekşioğlu inşaatın tamamı Yeni, zemin taraması yapılmış ve depreme dayanıklı olarak inşa edilmiş olan denize ve sahile yürüme mesafesinde ki yazlık ve dairelerine Bu muhteşem kampanyadan yararlanıp bir an önce sahip olmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak karasu turu servis rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Karasu’da konut sahibi olmak bu kadar kolay ve avantajlı iken bu fırsatı kaçırmadan Karasu’ya gelip bölgenin muhteşem doğası ve manzaraları arasında konumlanmış olan havuzu konut projelerinden birisine sizlerde sahip olup önümüzdeki yaz tatillerini kendi konutunuza değerlendirip karlı bir yatırıma da ortaklık edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir