Karasu Evleri Bu Yaz Tatiliniz Çok Uzun Sürsün

adapazari-karasu-ilcesinde-yazlik-daire-iyi-bir-yatirim-olabilir

Karasu yazlık yaşamıyla, emlak konut alanında ki projeleriyle ve karasu satılık yazlık larıyla Son dönemin en popüler yaşam ve yatırım merkezi haline gelmiştir. Karasu satılık daire leri ve satılık karasu evleri son dönemin en çok yatırım yapılan araçlarından biri durumuna gelmiştir. Bölgenin aldığı değer, turizimdeki ve diğer sektörlerdeki gelişmeler yatırımcıların karasuya akın etmelerine olanak sağlamıştır. Yakın konumundan dolayı özellikle İstanbul’dan yatırımcı ağırlayan bölgede sürekli yeni konut projelerine imza atılmaktadır.

Karasu-Evleri-Bu-Yaz-Tatiliniz-Çok-Uzun-Sürsün-1

Karasu’da bu kadar çok modern konut projesinin yer alması ve bunun yanısıra karasu evlerinin ve Sakarya Karasuda satılık dairelerin bu kadar revaçta olmasının sebebi Karasu’nun yatırımları için oldukça uygun ve cezbedici bir nitelikte olmasıdır. Bölgenin yeni yeni gelişmeye başlaması konut fiyatlarını artırmış olsa da bölgedeki yazlık Ve daire fiyatları hala herkesimden yatırımcının sahip olabileceği niteliktedir. Maalesef ki Karasu değeri çok sonradan anlaşılmaya başlanan bir bölgedir. Bölge muhteşem güzelliklere, muazzam bir doğaya Ve 24 km uzunluğunda kıyı şeridine sahip olmasına rağmen bölgede yıllar içinde turizim ve diğer sektörler adına ele alınacak hiçbir çalışma yapılmamış, karasunun tanıtılması adına faaliyetler düzenlenmemiş Ve bölge ne yazıkki hiçbir gelişme kaydedememiştir. Ancak 2010 yılından sonra Karasu’da büyük gelişmeler yaşanmaya başlamıştır.

Karasu-Evleri-Bu-Yaz-Tatiliniz-Çok-Uzun-Sürsün-2

İlk olarak bölgedeki ikincil konutlara imza atan inşaat şirketleri karasudaki konutlarını pazarlamak ve Karasu’nun adının daha geniş kitlelere duyurmak amacıyla çeşitli reklam ve kampanyalar düzenlemeye başlamışlardır. Oldukça işe yarayan bu atak hem Karasu’nun adının daha geniş kitlelere duyulmasını sağlamış hem de bölgeye dışarıdan yatırımcı çekmeye başlamıştır. Bölgede inşaat sektörünün başını çektiği gelişmeler yıllar içinde hız kazanmış, karasu limanı projesi için tekrar çalışmalara başlanmış, belediye Karasu ve çevresinde oldukça geniş kapsamlı Çalışmalar ve projelere imza atmaya başlamış, turizim alanında büyük gelişmeler yaşanmış, bunun yanısıra ulaşım ve sanayi alanında dev projelere ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Bölgede sadece birkaç yıl içinde yaşanan bu gelişmeler ülke gündemine ve yatırımcıların gündemine bomba gibi düşmüştür.

Karasu-Evleri-Bu-Yaz-Tatiliniz-Çok-Uzun-Sürsün-3

sosyal medya platformlarında, gazetelerde Ve Tv’lerde hem konut yatırımlarına hem de dev projelere evsahipliği yapan karasuyla ilgili onlarca haber çıkmış; Bu gelişmeler Karasu’nun adının duyulmasını ve Çok geniş kitlelere hitap eden bir bölge haline gelmesine olanak sağlamıştır. Karasuya şu gün baktığımızda bölgede değişen ve gelişen çok fazla alan ve sektör görmekteyiz. Sanayi alanındaki dev yatırımlar, bitme noktasına gelen karasu limanı, karayolu ve demiryolu ulaşımını da oldukça büyük projelere ev sahipliği yapılması Karasu’nun değerine değer katmıştır. Karasudaki konut projeleri günümüzün en çok kazandıran ve en fazla kar getirisi elde ettiren konut yatırımları arasına girmiştir. Öyle ki karasu günümüzde sadece yurt içinden değil yurtdışından da yatırımcı çekmeye başlamıştır. Birikimlerinizi karlı bir yatırma dönüştürmek aynı zamanda yatırımanızdan getir getirisi elde etmeye devam edip veya konutlarımızda kendiniz yaşayıp karasu daki gelişmelere ortak olup aynı zamanda bölgedeki turizim faaliyetinden doyasıya yararlanıp kısa zamanda kar garantisi veren bir bölgede yatırmanızı gerçekleştirmek isterseniz sizleri konut projelerini görüp değerlendirmek üzere karasuya bekleriz.

Karasu-Evleri-Bu-Yaz-Tatiliniz-Çok-Uzun-Sürsün-4

Google haritalardan Karasu ekşioğlu inşaat satış ofisine www.yazlikkarasuevleri.com  ulaşım sağlayabilir veya hafta sonları İstanbuldan düzenlediğimiz ücretsiz Karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Yatırımcılara her mevsim sağladığı yaşam, tatil ve turizim olanaklarıyla, bunun yanı sıra bünyesindeki diğer yatırımlarıyla gelecekte Türkiye’nin en önemli turizm, ulaşım ve sanayi kenti konumuna gelecek olan Karasu’da yatırımınızı bugünden gerçekleştirip hem ucuz ve uygun bir konut sahibi olup hem de konut unuzdan kısa vadede karlı bir geri dönüşüm sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir