Karasu Evleri Bölgeye Gelen Yatırımlar Ve Satılık Yazlık Fiyatları

karasu evleri

Günümüzün en karlı ve en düşük riskli yatırım araçları arasında gösterilen emlak konut projeleri son yıllarda Karasu’da büyük gelişmeler kaydetti. Karasu evleri ve karasu satılık daireleri hiçbir zaman değerini kaybetmeyen ve risk oluşturmayan emlak konut platformunun en hızlı prim yapan projeleri arasında yer almaktadır. Her dönem barınma ve konaklama ihtiyacının yanı sıra tatil turizminin kapılarını da açan satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projelerine olan talepte bu şekilde her geçen gün artış göstermektedir. Çünkü Karasu’da yapılan Konut yatırımları hem yaşam hem tatil hem de yatırımcılarına oldukça kazançlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Bilindiği gibi konutlar yaşamımızın her alanında ve her anında ihtiyacımız olan yaşam alanlarımızdır.

Karasu Evleri Bölgeye Gelen Yatırımlar Ve Satılık Yazlık Fiyatları-1

Her bireyin İhtiyacı olan konut projeleri bugün yediden 70’e herkesimden yatırımcının sahip olmak istediği yatırım araçları arasındadır. Çünkü konutlar bizim kişisel yaşamımızı sürdürmemiz açısından en temel ihtiyaçlarımızın başında gelmektedir. Pek çok yatırımcı da bugün ellerinde olan birikimlerini ilk olarak konutlarla değerlendirmek isteyip kendi evlerinin sahibi olmak için araştırmalar yapmaktadırlar. Çünkü konutlar hem risksiz bir yatırım teşkil etmekte hem de en büyük ihtiyacımız olan barınma ihtiyacımızı karşılamaktadır. Bu ihtiyaç doğrultusunda yatırımcılar kendi istekleri ve beklentileri dahilinde kendi bütçelerini uygun bir konut bulup birikimlerini bu konutlarda değerlendirip hem yaşam hem yatırım amaçlı bu yatırımı gerçekleştirmektedirler. Karasu’da yatırımcıları bu beklentilerini talep verecek şekilde onlarca farklı Konut projesi yer almaktadır. Bugün Karasu gibi bir bölge açısından değerlendirildiğinde fiyatların hala oldukça ucuz ve uygun olduğu gözlemlenip konutlar oldukça düşük meblağlar da ki peşinatlarla yatırımcılarını hemen teslim edilebilmektedir. Karasu’da yatırımcıların bu beklentilerini karşılayacak en büyük inşaat şirketlerinin başında gelen Ekşioğlu inşaata daha fazla yatırımcı hitap edip herkesimden yatırımcının Karasu’da konut sahibi olmasını amaçlayarak bugün Karasu genelinde onlarca farklı konut projesine imzasını atıp bu konutları çeşitli ödeme koşulları ve avantajlarla yatırımcılara sunmaktadır.

Karasu Evleri Bölgeye Gelen Yatırımlar Ve Satılık Yazlık Fiyatları-2

Ekşioğlu inşaat Karasu’nun farklı mahallelerinde denize sadece 100 metre ile 500 metre mesafe arasında konumlandırdığı konutlarını metre karelerini, bulundukları konuma, site içlerindeki konumuna, yapılarına ve Özelliklerine göre fiyatlandırma yapıp bunun yanı sıra çeşitli ödeme koşullarıyla satışa sunmaktadır. Bir çok site içerisinde yer alan ve havuzlu olan konut projelerinin tamamı ayrıca 24 saat kameralı güvenlik sistemi de barındırmaktadır. Ekşioğlu inşaat konut projelerinin tamamında doğalgaz bağlantıları yaparak yatırımcıların her mevsim konutlarında yaşama imkanı da sunmaktadır. Muhteşem karasu manzaraları arasında konumlandırılmış olan hem dış cephe hem de iş cepheleri ile yatırımcıların zevklerine hitap eden bunun yanısıra iç cephe kullanım alanlarıyla ve geniş barbekü balkonlarıyla yatırımcıları cezbeden bu konutlar bugün ekşioğlu inşaat güvencesiyle hem banka kredisi hem de senetle ödeme seçeneği ile satışa sunulmuştur. Onlarca farklı konut projesine yatırımcılar bütçeleri dahilinde 1 + 1,2 + 1 ve 3 + 1 daire seçenekleri arasından ihtiyaçları dahilinde en uygun konutu belirleyip bu konutlara çeşitli oranlarda verecekleri peşinat oranlarından hemen sonra konutlarının anahtarlarını ve tapularını teslim alabilmektedir. Konutlar banka kredisiyle 120 aya kadar taksitlendirme yapılabilmelin yanısıra ayrıca bugün Ekşioğlu inşaatın düzenlediği ve Karasu’da hiçbir noktada bulamayacanız elden 40 ay sıfır faiz ödeme seçeneği ile satışa çıkmaktadır. On binlerce yatırımcı gibi sizin de faizsiz konut sahibi olma düşünceniz bulunuyorsa ve bu düşüncenizi son yılların en popüler yatırım ve turizm şehirlerinden birisi olan Karasu’da hayata geçirmeyi planlıyorsanız hiç vakit kaybetmeden Ekşioğlu inşaatın bu kısa süreli kampanyasından faydalanıp Karasu’da oldukça kazançlı bir yatırıma sahip olabilirsiniz. Karasu’da konut sahibi olup sadece birkaç yılda konutlarından oldukça kazançlı bir geri dönüşüm sağlayan on binlerce konut yatırımcısı arasında sizlerde bugünün fırsatlarıyla yerlerinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir