Karasu Evleri Ama Neden ?

Denizköy Satılık Yazlık

Karasu’da iyi bir tatil için bütün Seçenekler mevcut Karasu son yıllarda karasu satılık yazlık ve daire projeleri ile yatırımların en hızlı olduğu bölgelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Karasu satılık dairelerine olan talep her geçen gün artmaktadır. Karasu yatırım faaliyetleri ile olduğu kadar turizm faaliyetleri ile de göze çarpmaktadır. Günümüzde sadece yaz sezonunda bölgeye tercih eden turizimci sayısı 700.000’leri aşmaktadır.

Bölge turizim faaliyetleri ile de oldukça popüler sayılırken hala pek çok turizimcinin Karasu’da tatil için endişeleri ve kafalarında soru İşaretleri bulunmaktadır. İlk olarak sizlere karasunun denizinden bahsetmek istiyoruz.

Karasu-Evleri-Ama-NedenKaradeniz’e kıyısı olan ve 24 km uzunluğunda sahil şeridi bulunan Karasu’nun altın kumdan temel özelliği bulunan geniş Plajları göze çarpmaktadır. Haliyle Karadeniz denince akla dalgalı ve hırçın sular gelmektedir. Karasuda da eskiden durum böyleydi.

Ancak geçtiğimiz yıllar içinde kıyı boyunca yapılan dalga kıranlar karasu kıyılarına dinginlik getirmiştir. Suları durulmuş denizin eski hırçın halinden eser kalmamıştır. Bunun yanında bölgede en çok göze çarpan durumlardan biri de dalga oranına bağlı olarak ortaya çıkan boğulma oranlarıydı. Peki bu durumda denize yapan Dalgakıranlarla en azı indir gelmiş ayrıca plajlarda ki can kurtaran sayıları artırılmıştır.

Karasu-Evleri-Ama-Neden-1Bunun yanında tatilciler için bir diğer sorun konaklama ihtiyacıdır. Ancak Karasu’da bunun içinde pek çok seçenek yer almaktadır. Kıyı boyunca uzanan Karasu denize sıfır Pansiyonlar ve oteller bölgenin her yerinde konumlanmış durumdadır.

Turistlerin ilgi gösterdikleri otel, pansiyon ve apartların yanı sıra son yıllarda ortaya çıkan bir başka konaklama türü de karasu kiralık yazlık ve dairelerdir. Yatırım amacıyla alınan konutlar sahipleri tarafından kullanamadıkları zamanlarda yaz sezonunda bölgeye gelen turizimcilere karasu sahibinden günlük yazlık veya daire olarak kiralanıp hem turistlere hem de Yatırımcısına avantaj sağlamaktadır. Karasu’da yaz sezonunda bu şekilde kiralayabiliceğiniz Pekçok konut yer almaktadır.

Bölgede turizimcilerin ilgisini çeken bir diğer konuda eğlence sektörüdür. Çünkü bir çok tatilci yaz sezonunda hem dinlenme hem de eğlenme faaliyetlerini bir arada yürütmeyi istemekte. Karasu’da eğlence sektörü içinde pek çok seçenek bulunmakta. Plaj bölgesinde yer alan ve gece gündüz Eğlencelerin devam ettiği mekanların yanı sıra karasu 32 evler bölgesinde de çok sayıda gece eğlencesine düzenlendiği mekanlar yer almaktadır.

Bunun yanısıra şehirde bir lunapark ve karasu akkum bölgesinde de karasu ekşioğlu inşaatın bölge kazandırmış olduğu bir Aqua park yer almaktadır. Ayrıca şehirde her türlü kişisel ve günlük ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yerler, yeme içme mekanları, parklar, kıyafet ve hediyelik eşya dükkanıları da yer almaktadır. Karasu’da mükemmel bir tatil geçirmeniz için bütün olanaklar mevcut durumdadır.

Yazın bölgeyi tercih eden 100 binlerce turiste bunun garantisi niteliğindedir. Sizlerde yaz sezonunda zamandan tasarruf ederek tatilinizi en verimli bir şekilde Karasu’da geçmek isterseniz tereddüt yaşamanıza hiçbir sebep bulunmamaktadır. İstanbul’a sadece bir buçuk saat uzaklıkta bulunan karasu sizlere mükemmel bir tatilin garantisini vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir