Karasu Evleri Acarlar Longozu Karasuda satılık yazlık Projeleri

Denizköy Satılık Yazlık

Karasu acarlar longozunu ziyaret etmenin tam zamanı Sakarya Karasuda satılık yazlık ve karasu evleri projeleriyle aynı zamanda dopdolu bir tatil seçeneği ile muhteşem bir yaz sezonunda imzasını atan karasu da kış mevsimi yüzünü gösterdi. Tüm yıl boyunca karasu satılık daire fırsatlarıyla binlerce yatırımcı ya evsahipliği yapan Karasu satılık yazlık lara olan talep hala devam ederken Karasu’da kış mevsiminin tadını çıkarmaya başladı bile. Bölgede her sezon güzelliği ile karşımıza çıkan yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisini çeken acarlar gölü ve langozuna ziyaretin tamda vakti. Hafta sonlarını değerlendirmek için ve günübirlik geziler için oldukça mükemmel bir alternatif olan acarlar longozunu gelin biraz daha yakından inceleyelim.

Karasu-Evleri-Acarlar-Longozu-Karasuda-satılık-yazlık-Projeleri -1

Karasu Yazlıkları Ve Acarlar Longozu

Dünyada nadir görülen su basar orman olma özelliğine sahip olan acarlar longozu Sakarya nehrinin bu alanı doldurmasıyla bugünkü haline gelmiştir. Tek parça olması bakımından türkiye’nin en büyük lan gaz olma özelliğini gösteren acarlar longozu 1562 hektarlık bir alanı kapsamaktadır. Oldukça zengin bitki ve hayvan çeşitliliğine sahip olan acarlar longozu kısa tatiller için mükemmel bir seçenek oluşturmaktadır.

Karasu-Evleri-Acarlar-Longozu-Karasuda-satılık-yazlık-Projeleri -2

Karasunun tabiat Harikaları

Karasuyla Kaynarca ilçeleri arasında yeralan Bu tabiat harikası bölge birinci° doğal SİT alanı olarak koruma altına alınmıştır. 16 km uzunluğa sahip olan bölgenin dört kilometrelik bölümü tekne gezileri için ayrılmış durumdadır. İçerisinde yaban ördeği, yaban domuzu, çakal, yılan, kaplumbağa, yaban kazı gibi pekçok hayvanın yaşadığı acarlar longozu da gör içerisinde ise onlarca farklı balık türü yer almaktadır. Sazan, kefal, turna, yayın balığı ve çeşitli balık türlerine evsahipliği yapan göl içerisinde ayrıca türkiye’de sadece acarlar longozunda yetişen nadide bitkiler de bulunmaktadır.

Karasu-Evleri-Acarlar-Longozu-Karasuda-satılık-yazlık-Projeleri -2

Karasunun Her Yerinde Ayrı Bir Güzellik

Suzan bağı, su lalesi, Şu menekşesi, ve rengarenk nilüferlerle ve ezeli olan acarlar gölü bölgeye gelen ziyaretçilerin ne mükemmel bir görsel şölen sunmaktadır. Binlerce ağaç arasında nemli havası ve islak topraklarıyla hem gözünüze hem de ruhunuza hitap edebilecek derecede mükemmel bir doğaya sahip olan acarlar longozu türkiye’den olduğu kadar dünyadan da pek çok araştırmacı ve turistin ilgisini çeken bir bölgedir. Ellerinde fotoğraf makinalarıyla bölgeye gelen binlerce turist bu mükemmel doğa harikasını ölümsüzleştirmek için attıkları her adımı dahi fotoğraftamaktadırlar. Mükemmel ve el değilmemiş bir doğa içerisinde adeta gizli kalmış bir cenneti barındıran acarlar longozu içerisinde ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır.

Karasu-Evleri-Acarlar-Longozu-Karasuda-satılık-yazlık-Projeleri -4

Kişisel ihtiyaçlarınız için tesislerin bulunduğu alan içerisinde ayrıca yürüyüş Yolları ve mesire alanları da bulunmaktadır. Bunun yanında Göl içerisinde tekne veya su bisikletiyle gezi yapabileceğiniz bir alanda mevcuttur. İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede bulunan acarlar langozu ve gölü ziyaretçilerine mükemmel ve huzur dolu anların garantisini verecek bir doğaya sahiptir. Bölgeye geldiğinizde Acarlar gölü ve langozu dışında ziyaret edip doğanın tadını sonuna kadar yaşayacağınız başka alternatiflerde bulunmaktadır. Maden deresi ve şelalesi, Yeni mahalle, küçükboğaz, poyrazlar gölü Karasuda doğayla iç içe olup mükemmel saatler ve olağanüstü güzellikler sunan yerli ve yabancı binlerce turiste her sezon ev sahipliği yapan alanlardır. Karasuda bulunan tüm bu yerler el değmemiş doğaları, havaları, bitkileri, muhteşem görüntüsü ve ziyaretçilerine yaşattığı huzur dolu anlarla etkisinden çıkamayıp tekrar gelmek isteyeceğiniz bir ortam sunmakta.

Turizmi ve doğasıyla her mevsim turizimcilere ev sahipliği yapan Karasuda sizlerde bir yazlık veya karasu evine sahip olup sınırsız bir tatilin ve el değmemiş yemyeşil bir doğanın tadına varıp ayni zamanda son yıllarda yaşanan gelişmeler ve projelerle karlı bir yatırım fırsatı sunan karasu evlerinde yerinizi alıp Bir çok olanak ve alternatif ve aynı anda sahip olmak isterseniz hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Bölgedeki konutları yerlerinde görüp değerlendirme imkanı sunan ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için sitedeki numaralardan bizlerle iletişime geçip ücretsiz servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir