Karasu Evleri 125 bin tl’den Başlayan Fiyatlarla

Karasu-Satılık-Daire-Senet-İle-Konut-Ultra-Lüx-Uygun-Projeler-3

2017 yılında yaz tatilinizi kendi yazlığınızda kendi müstakil evinizin Rahatlığında geçirmek ister misiniz? O zaman sizleri Sakarya’nın Karasu ilçesine bekliyoruz. Karasu satılık yazlıkları ve karasu evleri ile yazlık yaşamının en hızlı yaşandığı yerlerden birisi olan karasu da yatırımlarınızı bugünden gerçekleştirip 2017 yılını ve daha sonraki yaz tatillerinizi ve kendi konutunuzda geçirebilirsiniz. Satılık karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri yatırımcılarına mükemmel bir yaz sezonunun ve karlı bir yatırımın anahtarını vermekte. Karasu’nun gelişimine bağlı olarak etkilenen ve son yıllarda büyük ölçüde gelişen emlak konut sektöründe Karasuda onlarca farklı yazlık ve daire yer almakta.

Karasu Evleri 125 bin tl'den Başlayan Fiyatlarla-1

Bilindiği gibi Karasu’da satılık müstakil yazlıkların ve karasu satılık villaların yerini günümüzde site içi havuzlu modern konut projeleri aldı. Karasu genelinde faaliyetlerini sürdüren inşaat şirketleri Son birkaç yıl içerisinde Karasu’da onlarca farklı konut projesine imzasını attı. Her biri farklı bir karasu manzarasına sahip olan ve içlerinde barındırdıkları imkanlarla müstakil evinizin Rahatlı aratmayan havuzu konut projeleri Karasu’nun En çok prim yapan bölgelerinde ve mahallelerinde yerini çoktan aldı. Yatırımcılara karlı bir yatırım da beraber soluksuz bir tatil fırsatı sunan karasu satılık yazlık ları bugün Ekşioğlu inşaatın katkılarıyla hala bölgede yerini almaya devam ediyor. Ekşioğlu inşaat Karasu’nun en çok tanınan ve en güvenilir inşaat firmalarının başını çekiyor. Karasu’da onlarca farklı konut projesine imzasını atan ve her yıl binlerce yatırımcıyı satılık daire ve yazlık sahibi yapan ekşioğlu inşaat yeni projelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Karasu Evleri 125 bin tl'den Başlayan Fiyatlarla-2

Ekşioğlu inşaatın karasu da yükselttiği tüm projelerin de her zevke ihtiyacı ve bütçeye uygun bir konut projesi bulmak mümkün. Geniş ve kalabalık aileler için 2 + 1,3 + 1 ve 2 + 1 dubleks daire seçeneklerinin bulunduğu bölgede 1 + 1 daire seçenekleri de yer almakta. Tamam mı yeni ve sıfır durumda olan, zemin taramaları yapılıp depreme dayanıklı olarak inşa edilen karasu evleri balkonlu olup ayrıca iç cephe kullanım alanları oldukça geniş ve ferahtır. Denize yürüme mesafesi nde yer alan Ekşioğlu inşaatın tüm projelerin de yatırımcılar ister site içlerindeki havuzlarda tatillerini gerçekleştirebilir isterlerse yürüme mesafesi nde bulunan sahilde denize gidip muhteşem güzellikteki Karadeniz’de altın kumdan plajlarda güneşin ve tatilin tadını doyasıya çıkarabilmektedirler. Bizler her fırsatta Karasu’da yapılan yatırımların ne kadar karlı olacağından bahsetsek de Karasu’da alınan yazık ve dairelerin yatırımcılarına ne kadar güzel ve verimli bir tatil olanağı sunduğunu da belirtmek isteriz. Kış sezonunda oldukça huzurlu sessiz ve doğayla başbaşa kalacağınız Karasu’da, Yaz sezonu oldukça hareketli, kalabalık, eğlenceli ve cıvıl cıvıl geçmektedir. Kışın nüfusu 50.000 civarında seyreden karasu yaz sezonunda 700.000’lere yakın turisti bünyesinde ağırlamaktadır. Ve bu sayı her geçen yıl biraz daha artış göstermektedir. Çünkü karasudaki deniz turizmi faaliyetlerini duyurmak ve tanıtmak adına çeşitli reklam ve kampanyalar düzenlenmekte bu reklam ve kampanyalar günümüzde sosyal medya ortamlarında Google’da ve gazetelerde yayınlanıp Karasu’nun adının çok geniş kitlelere duyurulması sağlanmaktadır. Ayrıca İstanbul’a yapılan yavuz sultan Selim Köprüsü’nün sahil otoban bağlantı yolunun tamamlanmasının ardından İstanbul’a Karasu arasındaki mesafe çok daha kısa bir süre düşecek ve İstanbul’dan bölgeye gelen turizimci sayısı büyük oranda artacaktır.

Karasu-Satılık-YaKarasu Evleri 125 bin tl'den Başlayan Fiyatlarla-3zlık-Emlak-Daire-Fiyatları-Bahçeli-Dublex-Kışlık-Yazlık-3

Bu durum sadece tatilcileri değil yatırımcıları da büyük ölçüde etkilemektedir. Milyonlarca kişinin yaşadığı mega şehir İstanbul’a en yakın tatil ve yatırım merkezi konumunda bulunan karasu önümüzdeki yıllarda projenin tamamlanmasıyla İstanbul’dan çok daha fazla yatırımcı ve tatilci çekecektir. Bu Durumun bilincinde olan ve Karasu’nun nasıl günden güne değerlendiğine şahit olan yatırımcılarda karasudaki yatırımlarına hız vermişlerdir. Yüzlerce aile Ekşioğlu inşaatın Google üzerinden adres bilgilerine ulaşıp Ekşioğlu satış ofisini ziyaret ederken binlerce kişi ise her hafta sonu İstanbul genelinden düzenlenen ücretsiz turlarla Karasu’ya gelip bölgedeki konut projelerini değerlendirmektedir. Yatırımcıların konutlara en iyi imkanları ulaşmasını sağlamak amacıyla düzenlenen ücretsiz karasu turlarına sizlerde katılım sağlayıp Ekşioğlu inşaatın şu an satışta olan ve bir çoğunda sınırlı sayıda daire kalan konut projelerinde yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir