Karasu Evleri 1+1 2 +1 yada 3+1 Yazlık Kışlık Daireler

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Ekşioğlu inşaatın projelerindeki genel özellikler Ekşioğlu inşaat Karasuda satılık yazlık projeleri ile büyük bir yatırım ağı oluşturmuştur. Karasu satılık yazlık ve daire projeleri ile son dönemde yatırımların en çok hız kazandığı bölgelerden birisi olan Karasu’da Ekşioğlu inşaatın yapmış olduğu çalışmalar devam etmektedir. Karasu ekşioğlu inşaat firması satışa çıkardığı karasu satılık daire projelerini Çeşitli kolaylıklar ve ödeme seçenekleriyle yatırımcılarla buluşturmaktadır.

karasu evleri,karasu satılık yazlık,karasu yazlık,karasu satılık daire-1Senetle veya Banka yoluyla ödemesi bulunan karasu satılık yazlık ve daire projeleri her bütçeye ve her zevke hitap edebilecek şekilde inşa edilmiştir. Ekşioğlu inşaat bugüne değin 40’ın üstünde konut projesiz inşa ederek Karasu’nun en büyük inşaat şirketi olma ünvanını sürdürmektedir. Her yıl birbirinden farklı projelerle karşımıza çıkan denize sıfır konumdan başlayıp yürüme mesafesinde bulunan site İçerisinde yer alan projelerle yılda ortalama 1500 kişiyi ev sahibi yapmaktadır.

Tamamı satılıp yatırımcılar ile buluşturulan 30’un üzerinde konut projesinin yanında şuan satışı devam eden on farklı bitmiş konut projesi yer almaktadır.bitmiş durumda olan Ve satışı banka yoluyla gerçekleşen bu projelerin yanında topraktan olan konut projeleri de başlamak üzeredir. Şuan bir çoğunda konutların tükenmek üzere olduğu projeler karasu sahil kesiminde yer almaktadır. Projelerde 1 + 1,2 + 1,3 + 1 dairelerin yanı sıra 2 + 1 dubleks ve 3 + 1 dubleks daire seçeneklerde bulunmaktadır. Sitelerin neredeyse tamamına yakınında yüzme havuzu mevcuttur. Sitelerde birden fazla havuz mevcut olmakla beraber çocuk havuzu da yer almaktadır.

karasu evleri,karasu satılık yazlık,karasu yazlık,karasu satılık daire-2Yanında tüm sitelerde 24 saat güvenlik hizmeti bulunmakta ayrıca bazı konut projeleri için de market, kafeterya, sinema salonu gibi olanaklar da yer almaktadır. Tamamı doğal gazlı olan daireler Yaz kış her mevsim oturmaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Havuzlar genel olarak haziran temmuz ve ağustos aylarında kullanımı açılmaktadır.

Tüm sitelerin yapı denetimi yapılmış ayrıca deprem Yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilmiş depreme son derece dayanıklıdır. Siteler genel olarak denize girme mesafesi nde olup en uzağı denize 500 metre mesafede bulunmaktadır. Günümüz koşullarına göre gayet hesaplı ve ekonomik sayılabilecek nitelikte olan konut projeleri 600 ila 1000 TL arasında fiyatlara da kiraya verilebilmektedir. Karasu ekşioğlu inşaatın bu kadar tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de budur. Banka yoluyla almış olduğunuz konuklarımız da kendiniz oturmasanız bile kiraya verip gelen kira getirisi ile konutun uzun aylık taksitlerini büyük ölçüde ödeyebilirsiniz.

Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu fırsat ve kampanyalardan yararlanıp sizlerde geleceğin türkiyesinde önemli bir yere sahip olacak olan Karasu’da yatırım yapmak isterseniz; karasu ekşioğlu inşaatın hafta sonları İstanbul’dan düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayarak gelip misafirimiz olup, bölgedeki onlarca konut projesine farklı ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz karasu turları katılım göstermek isterseniz sitedeki irtibat numaralarından bize iletişime geçip ücretsiz servis kaydınızı yaptırmanız yeterli olacaktır. Yaptığı her işte imzasını attığı her projede öncelikle hedefi müşteri olan Ekşioğlu inşaat ile geleceğimize Karasu’da kere garantili bir yatırım bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir