Karasu Ekşioğlu Yazlık Evleri

sakarya-Ekşioğlu-Serdivan-Evleri

Karasu konumu itibariyle deniz sezonunda tercih noktası Karasu deniz, kum ve güneş üçlüsünün bir arada bulunduğu Marmara bölgesinin tatil başkenti olmaya aday aynı zamanda yatırımlarıyla da adından sıkça söz ettiren bir ilçe. Karasu satılık daire ve karasu evleri projeleriyle Her yıl yatırımcıların ilgisini çekmeye devam eden bölge deniz turizmi nde ki faaliyetleriyle de yerli ve yabancı pek çok turistin akın ettiği bir nokta Haline gelmiştir. Kış mevsiminin içinde yer aldığımız şu günlerde bölgede turizim faaliyetleri minimum oranda olsa da yatırımcılar için Karasu evleri hala en cazip noktalardan biri. Özellikle son yıllarda bölgedeki turizim potansiyeli oldukça artmış karasu son yılların en iyi çıkışını yapmıştır.

Karasu Satılık Yazlık

karasu evleri,karasu satılık yazlık,Karasu Evleri ne Rağbet Karasuda Satılık Yazlık AlımıDaha çok yerli turistin akın ettiği karasu bu yıl yaz sezonu için de tam kapasiteyle hizmet verdi. Ramazan bayramının da Yaz sezonu başına denk gelmesi bölgedeki otellerin, pansiyonların, apartların, daire ve yazdıkların full artı full şekilde hizmet vermesine sebep oldu. Bölge İstanbul’a yakınlığı ile de turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir. Karasuda turizm faaliyetleri ve bölgeyi tercih eden turizimci sayısı sürekli artış göstermektedir. Günümüzde Dış ülkelerde yaşanan sorunlar daima bölgelerdeki turizim faaliyetlerini etkilemekte; Özellikle yabancı turistlere hizmet veren Ege ve Akdeniz sahilleri Ülkeler arasında bir sorun yaşandığında boş kalmakta; turizim faaliyetleri durma noktasına gelmektedir. Ancak söz konusu durum Karasu için pek geçerli değildir. Karasu Tabii ki yabancı turistlerede hizmet vermektedir ancak genelde yerli turistlerin ve özellikle Marmara bölgesinde yaşayan halkın tercih ettiği bir noktadır. Bu durumda Karasu’nun yaşanan sorunlardan etkilenmemesini sağlamakta, genelde yerli turistlerin tercih noktası olduğu için yıldan yıla bölgeye gelen turist sayısı daha da artış göstermektedir. Bölgeye yazın tatil amacıyla gelen turistlerin Bölgeye katkıları büyüktür.

Karasu-Evleri-Satılık-Yazlık-Bahçeli-Merkezde-Sahile-Yakın-Daireler-4Her türlü kişisel ihtiyaçlarını ve temel ihtiyaçlarını Karasu’da karşılayan turistler karasudaki esnaf ve işletmecilerin yüzünü güldürürken; bölgedeki yazlık ve daireleri konaklama amacıyla kiralayanm turistler konut yatırımcıların da yüzünü güldürmekte; ayrıca Karasu dan konut edinme ihtiyacı hissettirmektedir. Bölgeye gelen pek çok turist Karasu dan günümüzde konut edinmeye çalışmaktadırlar. Yaşanan turizim faaliyetleri bölgedeki yazlık ve daire satışlarını etkilesede Bölge genelindeki gelişmeler ve karasudaki konutların uygun fiyatları yatırımcıların Bu tercihlerini etkilemektedir. Bölge genelinde yapılan pek çok yatırım Karasu’nun en hızlı değer kazanan bölgeler arasına girmesini sağlamıştır. Bölgede yatırım yapacaklarını dikkat ettikleri bu husus bölgedeki uygun fiyat koşullarıyla da birleşince Karasu’yu konut yatırımları için En uygun nitelikteki yerlerden biri haline getirmektedir. Ülkemizde deniz turizminin yapıldığı pekçok noktaya oranla yazlık ve daire Fiyatlarının oldukça ekonomik olması; bunun yanında bölgenin son yıllarda yatırımlarla sürekli adının anılıp değerini hızlı bir şekilde katlaması yatırımcıları cezbetmektedir.

Tüm bu yaşanan gelişmelerin turizimle birleşiyor olması karasuya olan talebin sebebidir. Yerli ve yabancı pek çok yatırımcının konut sahibi olduğu bölgede Her yıl binlerce kişi sadece karasu ekşioğlu inşaatla bölgeden yerini almaktadır. Konut yatırımları için oldukça uygun ve karlı bir fırsat sunan karasu yazlık ve dairelerini yakından görüp sahip olmak isteyen yatırımcılar için İstanbul’dan ücretsiz olarak karasu servisi hizmeti verilmektedir. Ekşioğlu inşaatın yatırım yapmak isteyen kişiler için düzenlendiği ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için site üzerindeki numaralardan ulaşım sağlayıp ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Karasu’da ki konut projeleri sizlere tatilinizi ve yatırımlarınızı aynı anda aynı noktada yapma fırsatı vermektedir.

Karasu ile ilgili haber ve makaleleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Home

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir