Karasu Ekşioğlu Lüx Karasu Evleri

adapazari-karasu-ilcesinde-yazlik-daire-iyi-bir-yatirim-olabilir

Karasu satılık yazlık larını ve karasu evlerini günümüzde en çok İstanbul’daki yatırımcılar tercih etmektedir. Bunda elbetteki Karasu’nun İstanbul’a olan konumu etkilidir. İstanbul’a sadece bir buçuk saat uzaklıkta bulunan karasu da İstanbul’dan yatırım yapmak isteyenler için yıllardır ücretsiz karasu turu hizmeti veren firmaların başında ekşioğlu inşaat gelmektedir. Karasuda satılık daire ve yazlık konusunda oldukça profesyonel bir hizmet ve çalışma veren ekşioğlu inşaat aynı zamanda Karasu’nun en bilindik ve en büyük inşaat şirketidir. Karasu’da yazlık veya satılık karasu evleri almak isteyenler ve bölgedeki konut yatırımlarının gelip yakından inceleyip değerlendirmek isteyenler için hafta sonuları İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turları hizmete devam etmekte.

Karasu-Ekşioğlu-Lüx-Karasu-Evleri-1

Firma yaz kış vermiş olduğu ücretsiz karasu turu hizmetine devam ediyor. Yatırımcılar da günümüzde mevsim şartlarına pek de fazla takılmıyor. Karasudaki emlak konut projelerini duyan, bölgenin değerlendiğine şahit olan Ve karasudaki gelişmeleri yakından takip eden binlerce yatırımcı kış günlerinde bile bizleri arayıp ücretsiz karasu turu için rezervasyon yaptırmaya devam etmekte. Peki yatırımcıları karasuya çeken ve özellikle Ekşioğlu inşaatın projelerini yönlendiren bu sebepler nedir diye düşünebilirsiniz. Öncelikli olarak Karasu’nun şu gün gelmiş olduğu konumdan ve değerden bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi karasu deniz turizminin yoğun olarak yaşandığı ve son yıllarda Sanayi ve ulaşım sektöründe ki proje ve faaliyetlerle Son yılların en çok gelişim gösteren ve değerlerden bölgeleri arasına girdi.

Karasu-Ekşioğlu-Lüx-Karasu-Evleri-2

Karasu’da birkaç yıl önce alınan konutlar şuan bedellerini %80 oranında artırdı. Buda konuk yatırımcılarına çok büyük bir kar marjı sağladı. Ancak şuan Karasu’da devam eden tüm projeler hala çalışma aşamasında. Yani bölgedeki sanayi ve ulaşım faaliyetleri en az önümüzdeki birkaç yıl İçerisinde faaliyete geçecek. Projelerin daha faaliyete geçmeden karasudaki konut fiyatlarını ve Karasu’nun nasıl değerlendirini görebilmekteyiz. Ancak bölgedeki projeler yavaş yavaş tamamlamaya başladığında karasu şu anki değerini hızlı bir şekilde artırıp yatırımcılarına yine büyük bir kar elde ettirecektir. Daha önceki yazılarımızda Karasu’da yaşanan ulaşım ve sanayi alanındaki gelişmelere sıkça değindik. Site üzerinden bu yazılarımızı ulaşıp bölgedeki gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Şimdi gelelim Ekşioğlu inşaata. Ekşioğlu inşaat Karasu‘nun en eski ve en köklü inşaat şirketidir. Karasuda satılık yazlık ve satılık ev projeleri ile adını bizleri duyan firma bugüne kadar tam 45 konut projesinin imzasını atmıştır. Buda bölgedeki en büyük inşaat şirketi olmasını kanıtlar niteliktedir.

Karasu-Ekşioğlu-Lüx-Karasu-Evleri-3

Ekşioğlu inşaatın yatırımlarının bu kadar popüler olması ve yatırımcıların favori konut projeleri arasında yer almasının sebebi firmanın yıllar içerisinde elde ettiği güvendir. Bu güveni projeleri ve ödeme kolaylıkları desteklemektedir. Firmanın şu an satışta olan on farklı konut projesi yatırımcıların hem bütçelerine hem de zevklerine hitap eder niteliktedir. Ekşioğlu inşaat konutlarının herkesimden yatırımcıya hizmet etmesini sağlamak amacıyla da farklı ödeme seçenekleri düzenlemektedir. Banka kredisi günümüzün en bilindik ödeme koşullarından birisidir. Yatırımcılara uzun vadelerde düşük ödeme seçenekleriyle konut sahibi olmanın fırsatını veren banka yoluyla ödeme seçeneği Ekşioğlu inşaatta da bulunmaktadır. Cüzi miktarda bir peşinat oranından sonra şirket konutun uzun anahtarlarını sizlere teslim etmektedir. Yani konutunuza hemen taşınıp Kira ödermiş gibi kendi evinizin taksitlerini ödeyip sahibi olabilirsiniz. Firmanın en çok ses getiren ödeme şekillerinden birisi de karasu genelinde Ekşioğlucity projesi hariç bitmiş ve topraktan olan projeler için sunduğu Senetli ödeme seçeneğidir. Yine verilecek cüzi miktarda ki bir peşinat oranından sonra kalan kısım elden 24 ay sıfır faiz seçeneği ile yatırımcılara sunulmaktadır. Hem bitmiş hem de topraktan projeler için geçerli olan Bu ödeme seçeneğini Karasu’da hiçbir firmada bulamazsınız. karasuda satılık yazlık Ancak ekşioğlu inşaat yılların verdiği tecrübe ve birikimle bunun yanında Karasu’da kendi öz sermayesi ile yükselttiği konutlarla her fırsatta yatırımcıları düşünmekte yatırımcıların konutlara en iyi imkanlarla sahip olabilmeleri için çalışmaktadırlar. Firmanın karasu genelinde satışa çıkardı konut projelerinin bir çoğunun satışa çıktığı anda satılması Ekşioğlu inşaatın tüm bu çalışmalarının karşılığıdır. Karasuya kendi imkanlarımızla gelirsiniz önceliğiniz Ekşioğlu inşaatın satış ofisini ziyaret etmek olsun. Dilerseniz de ücretsiz karasu turlarına katılım göstererek bölge ulaşım sağlayabilir www.yazlikkarasuevleri.com adresinden Ekşioğlu inşaatın projelerini değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir