Karasu Ekşioğlu City Satılık Daire Seçenekleri İyi Bir Yatırım Aracıdır

karasu-eksioglu-city-evleri-40

Karasu’da kaliteli, güvenilir ve iyi bir daire arıyorsanız en iyi seçeneklerinizin başında Ekşioğlu İnşaat olarak beş yıldızlı otel konseptinde tasarladığımız Karasu Ekşioğlu City geliyor. Ekşioğlu olarak lüks yazlık projemiz olan Karasu Ekşioğlu City satılık daire seçenekleri sizlere uygun ödeme koşulları ve rakipsiz fiyatlar ile ev sahibi olma imkânı sunuyor.Ekşioğlu Karasu evleri ile siz değerli müşterilerimize birçok sosyal olanak sunmaktayız. Ekşioğlu City’de kreşten sinema salonuna, spor salonundan havuza ve kafelere kadar birçok imkân ve olanak bulunuyor.

Ekşioğlu Karasu Evleri Hem Yatırım Hem Tatil

Ekşioğlu Karasu da denize sıfır süper lüks yazlık dairelerimiz ile hem yatırım hem tatil için seçeneklerinizi bir üst seviyeye taşıyoruz. Türkiye’nin önde gelen inşaat firması olarak geçmişten gelen tecrübe ve deneyimlerimiz ile Karasu’da çok özel bir yer inşa ettik. İçerisinde en güzel botanik bahçelerinin bulunduğu Ekşioğlu City aldığı ödüller ile de başarısını kanıtlamaktadır.

Karasu Ekşioğlu City satılık daire seçeneklerinde 1+ 1, 2 +1 ve 4 + 1 dubleks daire seçeneklerimiz ile çeşitli büyüklüklerde dairelerimiz vardır. Yüzde 25 peşin kalanı ise konut kredisi yanı sıra istenirse 40 ay sıfır faiz avantajıyla senetle ödeme imkânı vardır.

Karasu’da Güven İnşa Ediyoruz

Ekşioğlu İnşaat olarak kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi vermek için çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz tüm projelerin temelinde huzur ve güven inşa ederek herkesin bütçesine uygun ev sahibi olması için hizmet veriyoruz. Ekşioğlu Karasu evleri de güven ve huzurun adresidir. Doğal güzellikler içerisinde ki Karasu Ekşioğlu City satılık daire seçenekleri size büyük şehir konforu yanında bir köy havasının doğallığını da sunuyor.

Yazlikkarazuevleri.com web sitemizden Ekşioğlu City hakkında detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğer yerinde görmek istiyorsanız da düzenli olarak yaptığımız ücretsiz Karasu turlarımız da katılabilirsiniz. Ulaşımı kolay, gelişmeye açık karasu sizin için en doğru yatırım ve tatil beldesi olacaktır. Bütçenizde uygun bir Karasu evi ile mutlaka bir ev sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir