Karasu Daire Fiyatları Satılık Yazlık Evler

Karasu Satılık Yazlık Daire Emlak Ve İnşaat -1

Karasu satılık yazlık larıyla, bünyesine yapılan yatırımlarıyla, projelerle, karasu evleri yle, satılık karasu arsalarıyla, deniz turizmiyle doğal güzellikleriyle ve pekçok gelişmeyle adını oldukça fazla duyduğumuz bir bölge. Bölge genelinde yaşanan gelişmelerin en fazla etki ettiği emlak konut sektörü Karasu’da on binlerce yatırımcının yatırımlarını gerçekleştirmesini olanak sağlayacak projelerle donatılmıştır. Günümüzün en karlı konut yatırımları arasında yerini çoktan alan Ve elde ettiği değerle binlerce yatırımcıyı bünyesine çeken karasu satılık daire leri ve karasu satılık evleri yatırımcılarına kısa zamanda elde ettiği değil büyük kar getirisi ile dillerden düşmüyor. Karasu’da yatırımlarını gerçekleştiren yatırımcılar birkaç yıl gibi bir süre içerisinde konutlarının aldığı büyük değerle oldukça karlı bir geri dönüşüm yaşadı.

Karasu Karasu satılık yazlık larıyla, bünyesine yapılan yatırımlarıyla, projelerle, karasu evleri yle, satılık karasu arsaYazlık Ev Mi Arsa Mı Ucuz Emlak Bulmak Mümkün Mü

Bölge yerli ve yabancı pek çok yatırımcıya hizmet ederken Karasuda belediyenin de yapmış olduğu pek çok katkı bulunmaktadır. 2016 yılını hizmet yılı olarak tanımlayan ve bu yıl içinde Bölgeye onlarca katkı yapan karasu ve bağlı bulduğu Sakarya Büyükşehir belediyesi bu hizmet ve yatırımlarını hızlandırmak ayni zamanda karasuya olan hizmetlerin ve yatırımların üzerine yenilerini koymak için çalışmalarını sürdüreceğini belirtmiştir. Karasuda daha fazla üretmek daha fazla çalışmak bölgeye daha fazla yatırım kazandırmak ve daha büyük hedeflere doğru yol almak için daha iyilerini Bölgeye kazandırmak için üreteceklerini belirtirken bugün Karasuda devam eden projelere yönelik açıklamalarda bulunuldu. Karasunun marka değerini artıracak projelerden biri olan uzunçarşıda ki yenileme çalışmalarının hala devam ettiğini bunun yanı sıra sosyal projelerinde hız kesmeden devam edildiği belirtildi. Kocaali kültür merkezi, karasu sosyal tesisleri için çalışmaların sürdürüldüğü Karasuda amaç ilçeyi daha yaşanabilir bir bölge haline getirmektir. 2016 yılında Karasuda hayata geçen ve geçmesi için hala devam eden projelere 2017 yılında da devam edileceği belirtiliyor. Bölgede hayata geçecek olan yeni projeler arasında engelsiz yaşam merkezi, Gazi ve şehitler lokali, Alicanlar konağı için proje hazırlıkları devam ederken ulaşım alanında da devam eden projeler göze çarpmakta.

 

Karasu’ya yeni duble yollar, yeni köprüler, katlı otopark, kavşaklar, yol denetim sistemleri kurulurken bölge genelindeki yollara asfaltlama çalışmalarıda yapılmakta yeni projeleri hayata geçirmek için çalışmalarda sürdürülmektedir. Yeni yaşam alanları içinde birbirinden farklı projelerin hayata geçirildiği Karasu’da amaç Karasunun yaşam kalitesini daha üst seviyelere çıkarmak, şehri daha yaşanır bir hale getirmek, hem bölge halkı hem de turizimciler için yeni yaşam ve aktivite alanları oluşturarak karasuyu her alanda üst seviyelere taşımaktır. Tüm bu çalışma ve projeler kapsamında karasu ay geçen gün biraz daha değerlenen, daha fazla önem kazanan, değeri ve yatırımlarıyla daha fazla kişiye hizmet eden bir bölge haline gelmiştir. Asıl amaç bölgenin önümüzdeki yıllarda daha çok gelişim göstererek daha fazla yatırımcı ve turizimciye hizmet etmesi, Karasu’nun ekonomisinin daha fazla iyileştirip bölgenin ülkemizin önde gelen şehirlerinden biri olmasının sağlanmasıdır. Bugün hem ucuz ve uygun fiyatlarıyla hem de onlarca konut çeşitliliği ile Yurtiçi ve yurtdışından onlarca yatırımcının akın ettiği Karasu’daki yatırım fırsatlarını değerlendirmek Karasu’nun hızla yükselen değerleri arasında yerinizi almak ve geleceğinizi karlı bir yatırım bırakma fırsatını bugün değerlendirmek için hafta sonları Ekşioğlu inşaatın İstanbul Avrupa ve anadolu yakası genelinden düzenlemiş olduğu karasu turlarına katılarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ekşioğlu inşaatın karasu’nun çeşitli mahallelerinde hayata geçirmiş olduğu onlarca konut projesi arasından ihtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda sahip olmak istediğiniz konutu kendiniz belirleyip ister banka kredisiyle 120 aya kadar taksitlendirme yapıp isterseniz elden senetle 40 ay sıfır faiz seçeneğe ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu bu 40 ay sıfır faiz senet seçenekle ödeme fırsatı sadece kısa bir süre için geçerli olup yakın zaman içerisinde sona erecektir. Karasu’nun fırsatlarla dolu dünyası arasında yerinizi alıp Karasu’da faizsiz konut yatırımı yapmanın fırsatını kaçırmamak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp ücretsiz karasu turu servis kaydınızı oluşturun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir