İstanbul’a Yakın Yatırım Karasu Satılık Yazlık Evleri

sakarya-Ekşioğlu-Serdivan-Evleri

Karasu satılık yazlık ve karasu satılık daireler yatırımcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Marmara bölgesinde bulunan ve sakarya ya bağlı olan ilçe son dönemde özellikle yatırımlarla adından söz ettirmekte. Karasuda satılık yazlık ve Karasu Evleri revaçta olduğu bölgede yatırımların ardı arkası kesilmiyor.ilçenin konumu itibariyle marmara bögesinde yer alması çevre illerdeki tatilcilerin karasuyu tercih etmesinin ilk sebebi. bunun yanında istanbula olan konumu karasuya göz ardı edilemeyecek derecede bir değer katmaktadır. istanbula 150 km gibi bi uzaklıkta bulunan ilçeye ulaşım şuan 2 saat. ancak geçtiğimiz aylarda açılan yavuz sultan selim köprüsü bölgenin değerini piyango vurmucasına yükseltmiştir. çünkü köprünün bağlantı yollarının tamamlanmasının ardından ulaşım 1 saat gibi bir süreye düşecektir. özellikle marmara bögesinden gelen tatilciler için bu durum büyük bir avantaj oluşturmaktadır. zamanı ve bütçesi kısıtlı olaan birçok vatandaşımız tatilini bögeden yana kullanmaktadır.

karasu-eksioglu-karasu-satilik-yazlik-yenimahalle
karasu-eksioglu-karasu-satilik-yazlik-yenimahalle

karasunun şu gün sahip olduğu bu konumu, İstanbul’a bu kadar yakın mesafede olması özellikle gayrimenkul sektöründeki yatırımları artırmıştır. marmara bögesinden birçok tatilciyi ağarlayan bölgede konaklama ve barınma ihtiyacı arttığı için inşaat sektöründe büyük bir artış ve rekabet başlamıştır. satılık yazlık ve dairelen gün geçtikçe artan değerleri, bölgenin tatil turizmine elverişli olması yatırımcılar için de fırsat niteliğindedir.

fiyatların son beş yıl içinde kendisini ikiye katladığı göz önündedir. bikaç yıl önce alınan yazlıklar daireler arsalar günümüzde yatırımcısına büyük karlar sağlamaktadır. hem tatil hem yatırım amacıyla alınan konutlar yaz sezonun başlmasıyla günlük olarak kiraya verilip büyük kar getirisi sağlamaktadır.

hem yaz hem kış yaşamaya uygun olarak tasarlanan projeler karasuda yatırımcılarını beklemektedir. yılın her mevsimi yaşamaya uygun olan projelerden zevkinize ve bütçenize en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.  geleceğinize karlı bir yatırım yapıp isterseniz kendiniz oturup, dilerisenizde kiraya verip gelir elde etmeye devam edebilirsiniz.

her hafta sonu ücretsiz olarak düzenlenen karasu turlarımıza katılıp, projeleri yerlerinde görme imkanına sahip olabilirsiniz. on binlerce yatırımcının yerini aldığı bölgede sizlerde yerinizi alıp tatilin, güneşin , denizin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir