Favori Daireler Emlak Konut Yatırım ve Karasu Satılık Yazlık

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-1

Karasuda yaşam ve yatırımın anahtarı Ekşioğlu inşaatın projelerinde Son yıllardaki gelişmelerle turizm ve yatırım merkezi haline gelen, karasu satılık yazlık ve karasu evleriyle projeleriyle Bölgeye yerli ve yabancı binlerce konut yatırımcısını çeken karasu hızlı yükselişini devam ettiriyor. Karasu satılık daire leri, arsaları ve karasu konutları artan değerleriyle yatırımcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Turizm alanındaki yatırım ve gelişmelerde bölgenin değer kazanmasına etki eder bir başka faktördür. Muazzam güzellikte ki doğası, el değmemiş doğal güzellikleri, 24 kilometre uzunluğundaki sahil şeridi, denizi ve altın kumdan termal plajlarıyla turizm açısından oldukça elverişlidir. Karasuda ki mevcut turizm potansiyelini geliştirmek için karasu ve Sakarya belediyesi sürekli çalışma içerisindedir.

Favori-Daireler-Emlak-Konut-Yatırım-ve-Karasu-Satılık-Yazlık-1

 

En son deniz turizmi açısından oldukça önemli bir nokta olan ve alınabilmesi için onlarca faktörün yerine getirilmesini öngören mavi bayrak uygulamasını karasu plajlarına getirmek için karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesi inşa edilip Bölgeye kazandırılmıştır. Pak çok aktivite alanı bulunduran sahil park projesi içerisinde yürüyüş alanları, parklar, seyir terası, tiyatro alanı, gece ve gündüz müsabakalarına ev sahipliği yapan plaj sporları alanı ve daha pek çok imkan barındırmaktadır. Karasu plajlarına farklı bir bakış açısı kazandıran ve plaj bölgesi çevresinin bütün halka hizmet eden donatılar kazandıran sahil park projesinin Ağustos ayında halka açılmasıyla sonunda karasu plajları mavi bayrak uygulamasını almıştır. Yaklaşık 5 milyon değerindeki bu yatırım Karasunun turizm alanındaki değerini dahada çok artırmıştır. Bölge de belediyenin yaptığı çalışmalar tabiki bu kadarla kalmadı. Belediye alt yapı ve üst yapı çalışmalarına büyük önem vermektedir.

Favori-Daireler-Emlak-Konut-Yatırım-ve-Karasu-Satılık-Yazlık-2

Milyonlarca liralık yatırımla Karasuda atık su arıtma tesisi kurmak için projelere başlanan bölgede ayrıca uzun bağlantılı bir kanalizasyon hattıda yapılmıştır. Bölgede bir diğer önemli projede 63 milyonluk dev bir yatırımla inşa edilmesi planlanan Çamdağı baraj projesidir. Karasu ve genelindeki içme suyunu garanti altına almak ayni zamanda yaz sezonunda nüfusu 700 binlere kadar çıkan KaraSudaki içme suyu yetersizliğinin önüne geçmek amacıyla kurulacak baraj projesiyle hem içme suyu sorunu ortadan kalkacak hemde KaraSudaki içme suyu önümüzdeki 60 yılı kapsayan bir süre için garanti altına alınmış olacaktır. Belediye daha birçok yatırıma imzasını atmıştır. Karasuda kültür merkezi, sosyal yardımlaşma merkezi, gençlik merkezi, spor alanları, park ve bahçeler, yaşam alanları ve daha birçok projeye imzasını atmıştır. Yollarda asfaltlama çalışmaları yapmış, caddeleri düzenlenmiş, Karasunun modern bir görünüme kavuşması için sosyal alanlar inşa edilip hem bölge insanının hemde turizmcilerin bölgede verimli ve aktif bir yaşam sürmesine olanak sağlamak amacıyla sosyal alanlar genişletilmiştir.

Favori-Daireler-Emlak-Konut-Yatırım-ve-Karasu-Satılık-Yazlık-3

Belediyenin yıllar içinde Karasuda yapacağı çalışmaların arkası kesilmeyecek gibi görünüyor. Çünkü KaraSudaki turizm ve yatırım potansiyeli ortadadır. Bölgedeki potansiyeli ortaya çıkarmak ve KaraSudaki hem deniz turizminin hemde alternatif turizm türlerinin geliştirilmesini sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar sürdürüldükçe Karasunun turizmden aldığı pay ve değeri dahada çok artacaktır. Bölgede karasu satılık yazlık ve karasu evine yatırım yapan binlerce kişi hem bu cennet bölgede yaşama hemde yatırım ve turizm faaliyetlerinden yararlanma şansına sahip olabilmektedir. Turizmiyle olduğu kadar yatırımların kazandığı değerlede oldukça önemli bir konuma gelen gelen ve karlı bir yatırım fırsatı sunan bölgede konutları bugünden değerlendirmek için bizleri arayıp ücretsiz karasu turu kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bünyesindeki projelerle önümüzdeki yıllarda adından daha çok söz ettirip çok daha fazla göz önünde olucak olan Karasuda birikimlerinizi kazançlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın Deniz’e 0 konumdan başlayan yazlık ve dairelerde huzurlu bir yaşam, eğlenceli ve sınırsız bir tatil ayni zamanda karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Ekşioğlu karasu inşaatın bölgede ki on farklı konut projesinde sınırlı sayıda kalan konutlarını değerlendirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefondan bizi arayarak ücretsiz servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir