Ekşioğlu İnşaat Yazlık Karasu Evleri

Karasu-Evleri-Karasuda-Satılık-Yazlık-Daire-1

Karasu limanı bölgeye yatırımcı çekmeye devam ediyor Karasu Evleri Karasu dan ister satılık arsa alın ister tarla isterseniz karasu satılık daire leri bölgede almış olduğunuz arazi ve konutlar artan değerleriyle sizlere kazançlı bir yatırımın anahtarını sunmaktadır. Karasu eskiden sadece deniz turizminin yapıldığı bir bölge iken Ve yatırımcılar sadece tatil olanaklarını değerlendirmek için karasu satılık yazlık sahibi olurken günümüzde bölgedeki şartlar değişmiş karasu yatırımlara evsahipliği yapar duruma gelmiş, ülke genelinde büyük bir yatırımcı kitlesine hitap eder olmuş, emlak ve inşaat sektöründe büyük bir çıkış yakalamıştır. Önceki dönemlerde Karasu dan alınan satılık yazlıklar ve karasu evleri yatırımcılarına sadece uzun bir tatil imkanı sunarken günümüzde kazançlı bir yatırmada uygun bir konuma gelmiştir.

Karasu-Satılık-Daire-Fiyatları-Geniş-Arsa-Müstakil-Konforu-Karasu-Evleri-2

Son Birkaç yıl içerisinde bölgede pek çok farklı dev proje başlatılmıştır. Ancak bu projelerin temelinde yer alan asıl nokta ise karasu limanı projesidir. Yapımına yıllar önce başlanan, yıllar içinde sürekli aksamalara uğrayıp durdurulan, Ve geçtiğimiz yıllar içerisinde özel bir inşaat firmasının katkılarıyla yeniden başlayan liman projesi açıldı açılacak derken hala çalışmaların sürdürüldüğünü görmekteyiz. Geçtiğimiz günlerde ilk geminin yanaştığı öğrenilen ve gerekli kurulma faaliyetlerin tamamlanmasının arkasından faaliyete geçeceği öğrenilen liman projesinin karasuya büyük katkıları olmuştur. Liman projesi daha açılmadan yatırımcıların gözdesi haline gelmiştir. Bilindiği gibi karasu limanı batı Karadeniz’in en büyük limanlarından birisi olarak inşa edilmiştir. Bölgedeki ihracat proje tamamlandıktan sonra liman projesi üzerinden yapılacaktır. Şu anda Karasu’da fabrika açmak için projelere başlayan dünya devi firmalar yatırımları için karasuyu tercih ederken göz önünde bulundurdukları En büyük nokta Karasu limanıdır. Çünkü bölgede üretilen sanayi ürünlerinin ihracatları karasu limanı üzerinden gerçekleştirilip lojistik alanında büyük bir kar sağlanacaktır.

Merkezi -Konut-Projeleri-Uygun-Fiyata-Karasu-Evleri -3

Çünkü yüksek ölçülerdeki ağır sanayi ürünlerinin bölgeler arasındaki transferleri oldukça yüklü bir maliyete neden olacaktır. Zaten bölgeye hammadde taşımacılığının yapılmasını sağlamak ve bölgeler arasındaki taşımacılığı kolaylaştırmak adına da batı Karadeniz’in en büyük demir yolu projelerinden birisi olan Ve bir çok ili, limanı ve Sanayi projelerinin olduğu bölgeleri kapsayan demiryolu ağı içerisinde karasuda bulunmaktadır. Bölgeye demir yoluyla getirilecek hammaddeler fabrikalarda işlenip dış ülkelere ihracatı karasu limanı üzerinden yapılacak iç bölgelere gönderimi ise yine demir yolu üzerinden gerçekleştirilecektir. Biz burada milyonlarca liralık yatırımlardan bahsediyoruz. Dünya devi bu firmalar kara suyu tercih etmeden önce zaten bölge hakkında gerekli tüm araştırmaları bölgenin artılarını ve eksilerini masaya yatırıp yatırımları için karasuyu seçtiklerini gördüğümüzde bölgenin aslında ne kadar önemli bir noktada bulunduğunu görebilmekteyiz. Yıllar içerisinde zaten liman projesinin hayata geçirilememiş olması Karasu’nun ve Sakarya’nın pek çok dev proje fırsatını kaçırmasına neden olmuştur. Ancak şuan sona gelinen liman projesi karasuya olan yatırımları artırmış ve bölgenin tercih edilebilirliğini yukarılara çıkarmıştır. Bölge zaten sadece bir proje değil bir çok farklı proje ile anılmaktadır.

Kısa süre içerisinde faaliyete geçmesi beklenen liman projesi açıldıktan sonra karasudaki yatırımların hız kazanacağı ve bölgenin daha çok projeye evsahipliği yapacağı öngörülmektedir. Bölgedeki projeler hayata geçmeden ve bu kadar az bir konumdayken bile Karasu’nun değeri oldukça yükselmiştir. Liman projesi ve bölgede devam eden fabrika projeleri açılıp hayata geçtikten sonra hem karasu yatırımlar için daha cazip bir merkez haline gelecek, bölgenin değeri daha yüksek noktalara ulaşacak ve karasu sanayinin ve ihracatın kalbi konumuna gelecektir. Bölgedeki konut yatırımlarının bu kadar hız kazanması, bu kadar talep görüp tercih edilmesi ve değer kazanmasının nedeni Karasu’nun gelişen ekonomisidir.

Zaten bölgedeki nüfus oranına bakıldığında bölge eskiden göç veren bir bölge iken şu anda dış göç alan bir bölge haline gelmiştir. Bölgedeki konut fiyatları ne kadar artmış olursa olsun günümüz koşulları için hala oldukça uygun ve ekonomik sayılabilecek fiyatlardadır. Karasudaki uygun fiyat koşullarından yararlanıp birikimlerini karlı bir yatırıma dönüştürmek isteyen binlerce yatırımcının ev sahibi olduğu bölgede sizlerde yerinizi şimdiden alıp birikimlerinizi oldukça karlı bir bölgede değerlendirip turizim ve yatırım olanaklarını aynı çatı altında birleştirip bu platformda sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Karasu’nun deniz manzaralı, doğa ile iç içe yaşam fırsatı sunan konutularınız da uzun soluklu bir tatilin ve karlı bir yatırımın sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir