Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık Projelerinde Farklı Ödeme Seçenekleri

Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-Yazlık-Projelerinde-Farklı-Ödeme-Seçenekleri

Ekşioğlu inşaat yatırımcılar için birbirinden farklı Seçenekler sunmakta Ekşioğlu inşaat Karasu’da imzasını attığı karasu satılık daire ve yazlık projeleriyle yatırımcılara en iyi seçenekleri sunmak için faaliyetlerini ve çalışmalarını sürdürmektedir. Karasu satılık yazlık projeleriyle Karasu ve çevresinden ayrıca günümüzde Türkiye genelinden pek çok yatırımcının talep gösterdi bölge de yatırımcılar için farklı Seçenekler yer almaktadır.

Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-Yazlık-Projelerinde-Farklı-Ödeme-Seçenekleri-1Yatırımcılarına en iyi hizmeti sunmak için birbirinden farklı konut projeleri, ödeme şekilleri ve kampanyalar sunan Ekşioğlu inşaat bölgede en çok tercih edilen inşaat firmasıdır. Yapmış olduğu konut projeleri ile ününü Türkiye genelinde duyuran firma yaptığı onlarca konut projesinde Öncelikli olarak müşterilerinin konutlara en kolay ve ekonomik yoldan nasıl sahip olabileceklerine dair Çalışmalar yapıp Konut yatırımcıları için farklı ödeme alternatifleri sunmuşlardır.

Vereceğiniz peşinat oranından sonra kalan kısmı elden 24 ay sıfır faiz seçeneği ile yatırımcılara sunan firma; faizsiz Konut sahibi olmak isteyen pek çok yatırımcıyı kendisine çekmektedir. Vade farkı Ve faiz oranı olmayan Konut projelerinde aylık taksit oranı yüksek gelen müşteriler için de alternatif yer almaktadır.

Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-Yazlık-Projelerinde-Farklı-Ödeme-Seçenekleri-2Senetle satışa sunulan bu projeler müşterilerin talepleri doğrultusunda dilerseniz yıl sonunda ara ödeme koyularakta Ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Firma bunun yanında müşterilerine banka yoluyla ödeme seçeneği de sunmaktadır. Banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirmesi yapılabilen konutların ödemelerini uzun vadede düşük taksit seçenekleriyle yapıp zorlanmadan konutunuzun taksitlerini ödeyip; kendi yazlığınıza sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-Yazlık-Projelerinde-Farklı-Ödeme-Seçenekleri-3Ekşioğlu inşaatta yatırımcılar için birbirinden farklı konut projeleri nde yer almaktadır. Her biri ayrı bir konuma ve güzelliğe sahip olan konut projeleri oldukça merkezi bir noktada bulunup lokasyon olarak sahil kesimi ne yakın yerlerde denize yürüme mesafesi nde konumlanmıştır. Bütün siteler bahçe içlerinde olup yüzme havuzlu ve 24 saat kameralı güvenlik hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca farklı konut projeleri için de çocuk havuzu market, kafeteryam, sinema salonu ve botanik bahçesi gibi seçenekler yer almaktadır. Pekçok yatırımcı tarafından talep gören karasu evleri ve yazlıkları hem zevkinize hem de bütçenize hitap etmektedir.

Tamam mı denize yürüme mesafesi nde olup en fazla 500 metre uzaklıkta bulunan konutlar site içerisindeki konumlarına göre çeşitli manzaralara sahiptir. Havuz gören, deniz gören ya da Karasu’nun yemyeşil ormanları bakan bir cephede uzun soluklu bir tatilin fırsatını sunan konutlar sadece yazlık özelliği göstermemekte; tamamı doğal gaz olan siteler yaz ve kış her mevsim oturmaya uygundur.

Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu farklı ödeme koşulları,kampanyalar ve seçeneklerle sizlerde Karasu’da hem tatil hem de yaşam olanakları ne aynı çatı altında yürütüp; kazandığı değerle de sizlere karlı bir yatırımın fırsatını sunan bu bölgede konut sahibi olmak isterseniz İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede bulunan karasuya ücretsiz tularımıza katılarak gelip; bölgedeki konut projelerimizi inceleyip sizin için en uygun konuta sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir