Denizköy Satılık Yazlık Bahçeli Evler

denizköy satılık yazlık,denizköy evleri,denizköy satılık daire,denizköy satılık arsa

Sakarya Karasu’yu sizlere tanıtan, eşsiz güzellikleri ile sizleri buluşturan Denizköy satılık yazlık onlarca yıldır Karasu’da birbirinden başarılı projelere imza attı, birbirinden başarılı ve birbirinden çok ses getiren bu projelere Denizköy Evleri ile bir yenisini ekleyen Ekşioğlu İnşaat, yeni ve başarılı projelerle sizler için daima daha fazlasını yapma hedefinde.

denizköy satılık yazlık,denizköy evleri,denizköy satılık daire,denizköy satılık arsa

Sakarya Karasu’da sıfır daire projesiyle yola çıkan Ekşioğlu İnşaat bugün binlerce ailenin oturduğu evi inşa etti. Sektöründe aldığı olumlu müşteri yorumlarıyla önder olan Ekşioğlu İnşaat yeni projelerle durmadan hizmete devam ediyor. Her bir projesi doğayla uyumlu, yeşili bol ve bir sitede değil de tatil köyünde yaşıyormuşsunuz havası yaratan firma eşsiz projelerine her gün yenilerini ekliyor. Avrupa’nın en uzun ikinci kumsalına sahip Karasu, bölgesinde bulunan eşsiz doğa harikalarıyla size hayalini kurduğunuz yazlık tatili yaşatacak. Ekşioğlu İnşaat’ın oluşturduğu projelerdeki tüm daireler denize 0 – 100 – 150 metre uzaklıklarda olup, semt merkezine, hastanelere ve ana caddelere yakın konumlardadır. Sitelerin tamamında asansör, havuz, sosyal alan, otopark hizmetleri bulunmaktadır. Siteler yaz kış özel güvenlik firmaları tarafından korunur. Daireler 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi geniş çeşitliliğe sahiptir, isteyenler için villa, dubleks ve tripleks daire satışları da mevcuttur. Dairelerin tamamı kombili klimalıdır, içindeki ince işçiliğin Ekşioğlu İnşaat tarafından 6 yıl, dairelerin ise ömür boyu garantisi vardır. İstenen her şekilde denizköy satılık yazlık ya da satılık denizköy daire çeşitleri bulunabilir.

Bu eşsiz fırsatlar beraberinde çok düşük peşinat ve kolay ödeme yöntemleriyle sizlere sunuluyor, bu fırsatları incelemek ve Ekşioğlu İnşaat yetkililerine soru sormak isterseniz bu bağlantıdan firmaya ulaşabilir, dilediğiniz inceleme ya da yardımı bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir