Bir Başkadır Karasu Evleri

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri -1

Karasuda Satılık Yazlık Karasu Marmara bölgesinin güneyinde yer alan Sakarya bağlı bir ilçedir. İstanbul’a bir buçuk saat mesafede bulunan için üçüncü köprü bağlantı yolların tamamlanmasını ardından 55 dakika gibi bir mesafe düşecektir. Karasu Evleri Bu özelliğiyle Karasu hem stratejik bir önem kazanmakta, hem İstanbul’un arka bahçesi konumuna gelmekte hem de Marmara bölgesinin tatil başkent olma özelliğini göstermektedir.

Karasu-evleri-satilik-yazlik
Karasu-evleri-satilik-yazlik

Deniz ve tatil turizminin Son yıllarda daha çok önem kazanmasıyla ve karasunun adının daha çok duyulmasıyla bölgeye gelen turist sayısı sürekli bir artış göstermekte, bölgedeki turizim faaliyetleri ve turizmin ekonomiye katkısı her geçen yıl artmaktadır.

yazlik-karasu-evleri
yazlik-karasu-evleri

Bölgedeki turizim faaliyetlerini geliştirmek ve kalkındırmak adına yapılan çalışmalar bölgedeki diğer sektörlere etki etmektedir. Bölgede gelişen turizim faaliyetlerini ve bölgeye gelen turist sayısının sürekli artması doğrudan inşaat sektörünü etkilemektedir. Her geçen yıl karasuya gelen turist sayısının artması bölgedeki barınma ihtiyacını da artırmaktadır. Bölgede konutlara büyük bir talep ve ihtiyaç vardır. Hem gelen tatilciler hem de yatırım yapmak isteyenlerin İlk tercihi karasu satılık yazlık fırsatlardır. Sahipleri tarafından yatırım amacıyla alınan konutlar yazın ve kışın yaşamaya uygun olarak tasarlanmıştır. Sahipleri tarafından kullanılmayan satılık yazlık projeleri yılın her mevsimi kiraya verilebildiği gibi özellikle yaz sezonunda bölgeye gelen turistlere karasu günlük kiralık daire olarak verilip kira getirisi sağlamaktadır. Siteler içinde yer alan bu projeler hem Yatırımcısına hem de tatilcilere aileleriyle birlikte güvenli ve ucuz bir tatil imkanı sağlamaktadır. Karasu denize sıfır yazlık projeleri hem yatırımçılar tarafından En çok tercih edilen konaklama aracıdır aracıdır. Sahil bölgesinde yer alan karasu denize sıfır pansiyon ve otellere göre çok daha ucuz bir konaklama imkanı sağlayan konut projelerine Karasu’nun her yerinde rastlamanız mümkün. Özellikle sahil bölgesi, karasu 32 evler, Yenimahalle, yalı mahallesi ve karasu limanı projesi etrafında pek çok konut projesi yer almaktadır. Yaz sezonunda özellikle hafta sonlarını değerlendirmek amacıyla çevre illerden de turistlerin gelmesi hem sahilde, hem de otel, pansiyon, yazlık gibi konutlarda tam bir doluluk sağlamaktadır. Marmara bölgesinden bir çok tatilcinin ve yatırımcının ilk tercih noktası konumundaki Karasu’da sizde yerinizi almak isterseniz karasu Ekşioğlu İnşaat güvencesiyle satışa sunduğumuz Konut projelerimizi gelip yerlerinde görmenizi tavsiye ederiz. Projelerimiz değerlendirmek ve geleceğinize karlı bir yatırım yapmak istiyorsanız hafta sonları İstanbul’dan hareket eden ücretsiz Karasu turlarımıza katılım sağlayıp misafirimiz olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir