Akkum Evleri 32 evler Gardenia Evleri İlksan Evleri City Evleri Ekşioğlu Karasu Evleri

Akkum-Evleri -32-evler-Gardenia-Evleri-İlksan-Evleri-City-Evleri-Ekşioğlu-Karasu-Evleri

Ekşioğlu inşaat İstanbul’dan yatırımcı akınına uğruyor karasu evleri Karasu son dönemde İstanbul’a olan yakın konumu ile yine gündeme geldi. Bölgenin şuan İstanbul’a olan yakın konumu İstanbul’a yapılan üçüncü köprü otoyol bağlantısının Karasu dan geçmesi üzerine İstanbul ile arasındaki mesafenin 1 saate düşecek olması İstanbul’da yaşayan turizimciler ve yatırımcıların kara suyu daha çok tercih etmelerine imkan sağladı. Karasu satılık yazlık ve karasu evleri projeleri ile Türkiye genelinden herkesimden yatırımcı hizmet eden karasuda satılık yazlık daireleri özellikle İstanbul’dan binlerce yatırımcıya ve 100 binlerce turiste ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bölgenin İstanbul’a olan yakın konumu özellikle yatırımcılar için büyük bir avantaj sağladı. İstanbul’da yaşayan ve şehirdeki yüksek fiyatlardan dolayı konut sahibi olamayan binlerce yatırımcı günümüzde birikimlerini değerlendirmek üzere karasuya ağırlık vermeye başlamışlardır. Yatırım yapmak isteyenlerin göstermiş olduğun yoğun ilgi karasu ekonomisini olumlu yönde etkilemektedir.

 

Akkum-Evleri -32-evler-Gardenia-Evleri-İlksan-Evleri-City-Evleri-Ekşioğlu-Karasu-Evleri-1

Karasuda Yatırımlar Prim Yapıyor

Bölgenin konut yatırımları açısından oldukça karlı bir duruma gelmesi Karasu’nun daha fazla yatırımcıya hizmet etmesini sağladı. Konut yatırımlarını olan talep arttıkça bölgedeki inşaat firmalarının sayısı da her geçen gün artış gösterdi. Şuan Karasu genelinde küçük ve orta ölçekli pekçok inşaat şirketi yer almaktadır. Hem Karasu’nun dışardan aldığı göçle oluşan konut açığını kapatmak hemde daha fazla yatırımcıyı bölgeye çekmek amacıyla Karasu’da bir çok inşaat şirketi yüzlerce karasu satılık yazlık ve daire projeleri inşa etmişlerdir. Özellikle İstanbul’dan çok sayıda alıcısı bulunan karasu satılık daireleri İstanbul’da yaşayan yatırımcıların bölgeye daha rahat ulaşım sağlayıp bölgedeki konut projelerinin değerlendirilmesini sağlamak amacıyla fazla inşaat firmaları İstanbul’dan ücretsiz karasu turu hizmeti vermeye başladı. Bu firmaların başına gelen ekşioğlu inşaat Karasu’da şuan on farklı projeyle Satıştadır.

Akkum-Evleri -32-evler-Gardenia-Evleri-İlksan-Evleri-City-Evleri-Ekşioğlu-Karasu-Evleri-2

Karasu Hem Tatil Hem Yatırım

Yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören Ekşioğlu inşaatın konut projeleri hem yatırım hem de tatillerini değerlendirmek İsteyenlerin Karasu’da en çok talep gösterdikleri inşaat firmasıdır. Firmanın köklü bir geçmişe sahip olması ve satışa çıkardığı onlarca konut projesi bunun yanında konutlarını En iyi şekilde pazarlayıp reklamlarını yapmaları firmaya büyük bir katkısı sağlayıp Ülke genelinde tanınan bir inşaat şirketi olmasını sağlamıştır. Ekşioğlu inşaat da kendisine verilen bu önemin gayet farkındadır. Firma her zaman ilk etapta müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurup herkesimden yatırımcının konut sahibi olmasını sağlamak amacıyla bölge genelindeki konut projelerini elden 24 ay sıfır faiz senet seçeneği Yada banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yaparak alıcılara farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. İster kısa vadelerde sıfır faiz seçeneği ile sahip olabileceğiniz konut projeleri ne isterseniz uzun vadilerde düşük ödeme imkanlarıyla da sahip olup Karasu’da turizmin ve yatırımların fırsatını çıkarabilirsiniz. Firma ayrıca Karasu genelindeki konut projelerinin çok büyük bir çoğunluğunu Site içerisinde konumlandırıp 24 saat kameralı güvenlik sistemi ve deprem Yönetmeliğine uygun olarak satışa çıkarmaktadır.

Akkum-Evleri -32-evler-Gardenia-Evleri-İlksan-Evleri-City-Evleri-Ekşioğlu-Karasu-Evleri-3

İster Havuz İster Deniz

Tamam mı yüzme havuzlu olan site projeleri içerisindeki daire ve yazlıklar ayrıca bünyelerinde farklı olanaklar da barındırmaktadır. Hem zevkinize hem de bütçenize hitap eden Ekşioğlu inşaatın yazlık ve daireleri projelerine ulaşıp Şu an satışta olan on farklı konut projesine ve topraktan olarak devam eden Kocaali melis evleri projesini yerinde görüp incelemek ve projeler hakkında tüm detayları sahip olup bütçenize uygun konuda en iyi ödeme koşullarıyla sahip olmak isterseniz İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için bizlerle iletişime geçip servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Karasu ekşioğlu inşaatla hem geleceğinize karlı bir yatırım bırakıp Hemde bölgedeki turizim olanaklarından sınırsız bir şekilde faydalanıp yaşamınızı, yatırımınızı ve tatilinizi aynı noktada değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir