32 Evler Yenimahalle Akkum Yalı Mahallesi Karasu Evleri

Denizköy Satılık Yazlık

Karasu belediyesi dur durak bilmeden çalışıyor Karasu belediyesi bölge genelinde ulaşım alanındaki sorunlara el atmış durumda. Bilindiği gibi karasu ülkemizin önemli turizim merkezlerinden biri konumuna gelmiştir. Karasu Evleri ile Yaz sezonunda 100 binlerce turist ağırlayan bölge aynı zamanda konut yatırımlarıyla da adından sıkça söz ettirmektedir. Sakarya Karasuda satılık daire ve yazlık projeleriyle her yıl binlerce kişi hizmet veren bölgede belediyenin yaptığı çalışmalarda tüm hızıyla devam ediyor. Hem karasuya yapılan karasu satılık yazlık projelerine olan talebin artmasını sağlamak için hem de karasuyu güzelleştirip bölgenin turizim açısından daha elverişli ve daha yüksek bir konumda olmasını sağlamak için içeriden ve dışarıdan çalışmaların sürekli yürütüldüğü Karasu’da her yıl onlarca projeye imza atılmaktadır.

32 Evler-Yenimahalle-Akkum-Yalı-Mahallesi-Karasu-Evleri Bölge genelinde çalışma yürüten kuruluşların başında Karasu belediyesi gelmektedir. Bölgedeki sosyal aktivite alanlarını artırmak, Bölge insanının ve turistlerin ihtiyaçlarına cevap vermek, bölgedeki eksiklikleri gidermek ve bölge genelinde iyileştirme yapmak amacıyla sürekli çalışmalar yapan Karasu belediyesi son olarak Karasu’da Asfaltlama ve istinat duvarı çalışmaları yapmaktadır. Karasu genelinde özellikle köy statüsünden çıkıp mahalleye dönen alanlarda yapılan istinat duvarı ve Asfaltlama çalışmaları Manavpınarı mahallesinde başlatılmıştır. Karasu Ve genelindeki en işlek noktalardan başlanarak yapılan Asfaltlama çalışmaları yoğun tempoyla devam etmektedir. 10’un dışında bölge genelinde en çok ihtiyaç duyulan yerlere de öncelik tanınmaktadır. Bilindiği gibi Karasu yaz aylarında 100 binlerce turiste hizmet eden bir bölge haline gelmektedir. Bölgenin özellikle turizim bölgesi olması dolayısı ile vatandaşların tozlu ve bozuk yollardan kurtarıp hem Karasu hem karasu halkı hem de bölgeye gelen turistlerin ihtiyaçlarını ve isteklerini en iyi şekilde cevap vermek amacıyla Karasu genelindeki belediyenin sorumluluk alanına giren tüm noktalarda Asfaltlama çalışmalarının hızla devam edileceği söylenmiştir. Karasu’nun modern bir görüntüye kavuşup yolların daha güzel, sokakların daha temiz, plajların daha kullanışlı olması amacıyla ve daha bir çok amaca hizmet etmek için Karasu genelinde yürütülen tüm çalışmalar verilen emeklerin boşa gitmediğini gösteriyor.

32 Evler-Yenimahalle-Akkum-Yalı-Mahallesi-Karasu-Evleri -1Karasuyu Her yıl tercih edip tatillerini değerlendirmek üzere bölgeye gelen 100 binlerce tatilci günümüzde Karasu için oldukça olumlu yorumlar yapmaya başlamışlardır. Buda karasu için ve Karasuda yapılan tüm çalışmalar için verilen onca emeğin göstergesi niteliğindedir. İçeriden ve dışarıdan yapılan tüm bu çalışmalar Karasu’da turizim faaliyetlerini artırmış, bölgeyi tercih eden turist sayısı artış göstermiş, bölgedeki konut fiyatları artmaya başlamış ve bölge yatırımcılar tarafından yakın takibe alınmıştır. Karasudaki tüm bu gelişmelerden ve bölgenin şu gün geldiği noktadan haberdar olan yatırımcılar karasuda satılık yazlık projelerine büyük bir talep göstermektedirler.

Çünkü karasu son yılların en hızlı değerlenen belgelerinden birisi konumuna gelmiştir. Bölge ve çevresinde şu an devam eden projeler tamamlandığı zaman Karasu’nun şu gün ki değerinin çok daha üstüne çıkıp Türkiye’nin önde gelen turizim ve ihracat merkezlerinden birisi olacağı öngörülmektedir. Bölge genelindeki projelere Ve çalışmalara bakıldığı zaman Bu durumun yakın zaman içerisinde gerçekleşeceği neredeyse kesindir. Bölgede hala ekonomik durumdaki karasu satılık daire projelerinden edinip geleceğinizi Karasu’da karlı bir yatırım bırakmak isterseniz hafta sonları karasu ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp bölgedeki yazlık ve daire projelerini gelip yerlerinde görüp değerlendirebilersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir